Дата: від до Скинути

Проєкт, який дає можливість ветеранам та ветеранкам отримати 400 євро на навчання

Хочеш змінити свою сферу діяльності? Мрієш про кар’єрний розвиток і гідну заробітну плату? Реєструйся у проєкті «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та  членів їхніх сімей».

21:02 19.07.2021

Гол!!

В неділю 18 липня, в селі Ставки відбулася товариська зустріч футбольних команд сіл Ставки,Овлочин,Крать та Дуліби.Вітаємо переможців -футбольну команду с. Дуліби!Та головним переможцем таких зустрічей залишається ДРУЖБА! Після змагання гравці весело спілкувались,аналізуючи всі плюси та мінуси даних поєдинків.Не обійшлось і без частування:в якості шефської допомоги наш фермер Антощак Ігор Станіславович (прийміть наші щирі слова подяки) виділив гравцям барана,із якого Ставківські господині приготували смачну юшку та шашлики.

19:45 19.07.2021

"Оваднівська спека" - фоторепортаж Андрія Книша.

Фестиваль силових видів спорту  "Оваднівська спека" відбувся, дякуємо організаторам та найкращим  спортсменам Турійської ТГ: Влад Кудриль , Влад Циганков , Максим Чамбула , Назар Книш , Alina Novosad , Альона Чабанчук Oleksandr Oleksandr Oleksandr Fedoruk та нашому партнеру- магазину Health mark Market за потужний виступ нашої команди.

08:39 19.07.2021

Велетенський град.

18 липня у селах Охнівка  та Руда Володимир-Волинського р-н випав велетенський град!

21:47 18.07.2021

Творчий звіт клубу с Ягідне "Єднає Турія піснями береги".

17 липня 2021 року відбувся творчий звіт клубу с Ягідне "Єднає Турія піснями береги". Глядачі мали змогу насолодитися різножанровими старовинними народними та авторськими піснями у виконанні народного аматорського фольклорного колективу "Ягоденські свояки" (керівник Олена Поліщук, акомпаніатор Борис Поліщук ), юного колективу "Ягідки" та Юрія Сочина, дитячого гурту" Бадьорики" та Софійки Бринь. Розвеселили усіх гуморесками Ольга Сочин, Захар Поліщук та Богдан Фіщук. Бажаю всім аматорам сцени щастя, благополуччя, глибокої любові до пісні, нових творчих здобутків. Їхнім родинам бажаю злагоди, достатку та всяких гараздів. Завідувачці клубу с. Ягідне Олені Веніамінівні Поліщук дякую за плідну працю і бажаю міцного здоров'я, радуйте нас новими цікавими творчими проєктами.

15:47 18.07.2021